close

 • Polsce – służyć, Europę – tworzyć, Świat – rozumieć

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 20 kwietnia 2017

  Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Hadze uprzejmie zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Polonii i Polaków za Granicą oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. W dniu 2 maja 2017 r. od godz. 18.00 – do 19.30, na dziedzińcu Ambasady w Hadze przy Alexanderstraat 25, odbędzie się spotkanie, na które mamy przyjemność zaprosić przedstawicieli środowisk polskich w Królestwie Niderlandów.

  Zamierzamy w tym dniu w sposób szczególny udekorować barwami narodowymi zewnętrzną fasadę siedziby Ambasady. Nadamy jej w ten sposób odświętny wygląd, co 2 maja wyróżniać będzie spośród innych dni w roku.

  Przybyłych gości chcielibyśmy podjąć słodyczami ozdobionymi barwami naszej flagi. Mamy nadzieję, że będzie to szczególnie atrakcyjne dla najmłodszych, dla których przewidzieliśmy także inne, drobne niespodzianki.      

  Z myślą o dorosłych przewidzieliśmy możliwość zapoznawania się z aktywnością niektórych społecznych i polonijnych organizacji działających w Królestwie Niderlandów. W sali recepcyjnej urzędu konsularnego znajdziecie Państwo stoliki, przy których przedstawiciele organizacji pozarządowych będą prezentować swoje osiągniecia, informować o bieżącej pracy, udzielać różnego rodzaju porad, wreszcie nawiązywać znajomości.

   

  Osoby, które zechcą przyjąć nasze zaproszenie prosimy o kontakt mailowy na adres: haga.konsulat@msz.gov.pl najdalej do dnia 28 kwietnia 2017 r.

  Ze względów bezpieczeństwa placówki spotkanie nie będzie mogło mieć charakteru otwartego. Osoby zainteresowane udziałem są proszone o mailowe (indywidualne lub grupowe) zgłoszenie swojej obecności z podaniem imienia, nazwiska oraz adresu zamieszkania. Osoby, które nie zapowiedzą swojej obecności nie będę mogły wziąć udziału w spotkaniu.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: