close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 7 lipca 2014

  Czy znają Państwo Polaków wyróżniających się w holenderskim świecie nauki i techniki? Polaków prowadzących działalność gospodarczą, lub też w zakresie kultury i sztuki? Energiczne i młode osoby, które mają na swoim koncie ogromne sukcesy?

  Prosimy o pomoc w przybliżeniu zasług Polaków w Holandii przez nominowanie kandydatów do tytułu Polaka Roku 2014 w jednej z następujących kategorii:

   

  • Biznes
  • Kultura
  • Nauka i Technika
  • Młody Polak Sukcesu

  Z kolei do tytułu Honorowego Polonusa można zgłaszać Holendrów lub holenderskie organizacje.

   

   

   

  Dlaczego warto zgłaszać kandydatów?

   

  Wielu Polaków może poszczycić się sukcesami w Holandii, które zasługują na rozgłos. Dzięki udziałowi w wyborach Polaka Roku, wybitni rodacy znajdą się w centrum uwagi, co przyniesie korzyści nie tylko kandydatom, ale także wszystkim Polakom mieszkającym  i pracującym w Holandii. Liczymy na Państwa głos i nominacje.

   

  Nie zwlekaj i już teraz nominuj SWOJEGO kandydata!

   

  Zgłoszenia przez stronę internetową www.polonus.nl do 31 lipca 2014 roku włącznie.

   

  Dla osób zgłaszających zostaną wylosowane podwójne bilety na uroczystą galę.

   

  Wszyscy kandydaci wezmą udział w wyborach internetowych, które zostaną przeprowadzone w październiku na stronie internetowej fundacji Polonus. Zwycięzca otrzyma Nagrodę Internautów. Ogłoszenie laureatów oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas gali Polonus 2014, 15 listopada 2014 r. w Studio 21 w Hilversum.

   

  Więcej informacji pod telefonem 06-11734944 lub drogą mailową: pr@polonus.nl

   

   

   

  Fundację Polonus utworzono w 2011 roku, by pokazać pozytywny wkład Polaków w życie Holandii, a tym samym poprawić wizerunek mieszkającej tu Polonii. Podobnie jak w ubiegłych latach, zwycięzców wybierze niezależna Kapituła, w której skład weszli przedstawiciele różnych organizacji działających w Holandii. Kapitule przewodniczy pani Barbara Borys-Damięcka, Senator RP.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: