close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 1 sierpnia 2013

  W związku ze znacznym wzrostem napływu interesantów do naszego urzędu, w celu zapewnienia sprawnej obsługi wszystkich przybyłych, Wydział Konsularny wprowadzi z dniem 1 sierpnia 2013 r. zapisy na spotkania w sprawach paszportowych, prawnych i z zakresu obywatelstwa polskiego za pomocą systemu E-konsulat

   

  Osoby zainteresowane załatwieniem spraw paszporttowych, prawnych i z zakresu obywatelstwa polskiego powinny zapisywać się na wizyty w Wydziale Konsuylarnym Ambasady RP w Hadze poprzez stronę MSZ E-Konsulat:

   

  http://www.e-konsulat.gov.pl/

   

  na spotkania odbywające się w następujących przedziałach czasowych: w poniedziałek w godzinach 13:30 do 17:30. a we wtorek, środę, czwartek, piątek w godzinach 9:00 do 13:00.

   

  W okresie przejściowym, do 31 grudnia 2013 r., w pierwszej kolejności przyjmowane będą osoby, które zapisały się na spotkanie, pozostali interesanci w miarę istniejących możliwości. Z dniem 01 stycznia 2014 r. przyjmowani będą tylko interesanci, którzy wcześniej zapisali się na wizytę w urzędzie. Pozostałe osoby będą przyjmowane tylko w sytuacjach wyjątkowych.

   

  Jednocześnie informujemy, iż zapisanie się na spotkanie nie jest wymagane w celu odbioru paszportu i uzyskania zaświadczenia na przewiezienie zwłok lub szczątków ludzkich do Polski.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: